Widok na Szałas pod Szymoszkową
Google+
Informacje o dojeździe
  • Dojazd z dworca PKP lub PKS do Szałasu pod Szymoszkową: Autobusem lub busem w kierunku Kościelisko Wojdyłówka. Wysiadamy na 4 przystanku pod nazwą Czajki.
  • Dojazd z Szałasu pod Szymoszkową do centrum Zakopanego (deptak Krupówki): Autobusem lub busem 2 przystanki.Wysiadamy przy dolnych Krupówkach
  • Pieszo z Szałasu pod Szymoszkową do centrum Zakopanego (deptak Krupówki): spacerkiem 30 minut.
  • Dojazd samochodem dla gości wjeżdżających do Zakopanego od strony Krakowa: (według schematu zamieszczonego obok). Wjeżdżając do Zakopanego drogą nr. 47 od strony Poronina i Nowego Targu, przejeżdżamy trzy ronda, na każdym kierując się na wprost. Wyjeżdzając z trzeciego ronda kierujemy się drogą w kierunku Kościeliko. Mijamy Hotel Mercure Kasprowy i przy białym znaku Kościelisko, skręcamy w lewo w ulicę Sobiczkowa Bór . Po ok.300 metrach, z prawej strony drogi, będzię wjazd do numeru 42.


Choose english language
Print Wydrukuj tę stronę
Ikonka koperta Sobiczkowa Bór 42
34-511 Kościelisko
Położenie: 49.28790 N, 19.920950 E
Ikonka słuchawka Telefon: (18) 20 70537
Tel. Komkórkowy: 602 369 074, 602 590 303
Ikonka email e-mail: Andrzej Kuźniar <andrzej.kuzniar@gmail.com>

MAPA GOOGLE
Proszę użyć myszki aby dostosować widok mapy.
Jeżeli ten tekst nie zniknie szybko, wtedy oznaczać to będzie, że albo Twoja przeglądarka nie obsługuje Google Maps albo wystąpił jakiś problem z połączeniem sieciowym i Mapy Google nie mogły zostać załadowane.